Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - NULL €0,00

Konsultācijas pie Bertas Nama darbiniekiem

Valdes locekle: Ilze Kļaviņa, tel. 6 7860792, mob. tel. 25622010, e-pasts: ilze@bertasnams.lv

Tirdzniecības struktūrvienības vadītājs: Ivars Tora, tel. 6 7860792, mob. tel. 25631358, e-pasts: ivars.tora@bertasnams.lv

Atbildīgā amatpersona: Ivars Vītoliņš, tel. 6 7860786, mob. tel. 29493895, e-pasts: ivars@bertasnams.lv

Komercdirektore: Ruta Dauškane, tel. 6 7860790, mob. tel. 20218262, e-pasts: ruta@bertasnams.lv

Veterinārārste-konsultante (lielie dzīvnieki):  Aija Pavlovska, tel. 67860789 (no pirmdienas līdz ceturtdienai), mob. tel. 29226197, e-pasts: aija.pavlovska@bertasnams.lv

Veterinārārste-konsultante (mazie dzīvnieki):  Jolita Strode, tel. 6 7860793, mob. tel. 20217082, e-pasts: jolita@bertasnams.lv

Jautājumos par suņu un kaķu barībām Jums var palīdzēt - Ilona Dubrovska (Josera Tirdzniecības pārstāve), mob. tel. 29903428, e-pasts: ilona@bertasnams.lv

Vidzemes pusē Jums izpalīdzēs - Inta Jermaka (Tirdzniecības menedžere), mob. tel. 26546969, e-pasts: inta@bertasnams.lv

Latgales pusē Jums izpalīdzēs - Ieva Vugule (Tirdzniecības menedžere), mob. tel. 25911816, e-pasts: ieva@bertasnams.lv

Kurzemes pusē Jums izpalīdzēs - Liene Bērziņa (Tirdzniecības menedžere), mob. tel. 26607976, e-pasts: liene@bertasnams.lv

Ja interesē iegriezties mūsu aptiekā, tad Jūs sagaidīs - Indra Žebre (Veterinārās aptiekas vadītāja/ veterinārārste), tel. 6 7860791, mob. tel. 2 9100562, e-pasts: indra@bertasnams.lv

Ventspilī laipni gaidīti būsiet mūsu otrā veterinārajā aptiekā “Absints”: tel. 28234719