Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - NULL €0,00

Mūsu piegādātāji

VETERINĀRO MEDIKAMENTU VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Mūsu  sortimentā šobrīd ir aptuveni 850 dažādi nosaukumi. Bertas nams ir izplatītājs Nīderlandes veterināro zāļu un vakcīnu ražotājam MSD Animal Health, Vācijas farmācijas kompānijai Bremer Pharma,  Šveices humāno un veterināro medikamentu ražotājam Novartis, Čehijas vakcīnu un medikamentu izgatavotājam Bioveta, kā arī  Slovēnijas humāno un veterināro medikamentu ražotājam KRKA.

BARĪBAS PIEDEVU UN PAPILDBARĪBU IZPLATĪŠANA

Bertas nams ir izplatītājs Vācijas dabas vielu un homeopātijas līdzekļu ražotājam cd Vet-Naturprodukte, Vācijas dzīvnieku barības ražotājam Josera un Polijas kompānijas BioFaktor barības piedevām un papildbarībām.

VETERINĀRO INSTRUMENTU UN MATERIĀLU PIEGĀDE

Speciāli mūsu klientiem veicam pasūtījumus veterināro instrumentu ražotājfirmās H. HauptnerMS Schippers un UKAL. Instrumentus un zoopreces pasūtām no Kerbl (Vācija). Pasūtījumus lūdzam veikt vismaz mēnesi iepriekš.

Mūsu izplatītos medikamentus, instrumentus, barības, papildbarības un barības piedevas iespējams iegādāties arī Bertas nama struktūrvienībās.

Mūsu komanda parūpēsies, lai Jūsu dzīvnieki būtu veseli, labi paēduši un viņus apkalpotu veterinārārsts, kuram viss darbam nepieciešamais ir pa rokai!